Smart-guard

V kombinácii s novými materiálmi dokážu konkurovať aj modernejším typom garážových brán. Ich hlavnou výhodou je dlhá životnosť a odolnosť aj pri vysokom prevádzkovom zaťažení. Dvojkrídlové garážové brány nezasahujú do interiéru a neznižujú strop pri vstupe do garáže. Dvojkrídlové brány sa nedajú namontovať do garáže so zvažujúcou sa príjazdovou cestou. Nevýhodou oproti sekciovým bránam sú ich horšie termoizolačné vlastnosti a riziko poškodenia vozidla krídlom brány pri silnom vetre alebo neopatrnej manipulácii s bránou.

Krídlové garážové brány ZEUS

Krídlová brána odporúčaná pre otvory s nadpražím menej ako 120 mm. Rám je hliníkový, bez prerušeného tepelného mostu a montuje sa do stavebného otvoru, čím dochádza k zníženiu jeho svetlosti. K prahu odporúčame vytvoriť nábeh s hrúbkou cca 20 mm. Kotví sa pomocou oceľovej kotviacej pracne, alebo cez rám. Bránu dodávame v jednokrídlovej aj dvojkrídlovej verzii.

Bránu ponúkame v základnej zostave v bielej farbe, panel krídla tvorí galvanizovaný plech s poplastovaným povrchom. V základnej zostave sú tiež zarážky neaktívneho krídla integrované v jeho ráme, zarážky pre fixovanie krídiel v otvorenom stave a nastaviteľné pánty vo farbe biela/strieborná/bronz. 

Za príplatok môžete mať bránu okrem iného v inej farbe ako bielej, presvetľovacie okienka a automatické ovládanie.

Krídlové garážové brány TRISTAN

Tento bezrámový systém je vhodný pri rekonštrukcii alebo výmene starej brány. Použitie tohto typu brány je možné len pre otvory s oceľovým L profilom na vonkajšej strane, do ktorého sa upevnia pánty krídiel. Pre montáž sa vyžaduje rovnosť pôvodného rámu s maximálnou odchýlkou v uhlopriečkach 5 mm a čelná strana oceľového L profilu široká min. 50 mm. Dodávame v jednokrílovej aj dvojkrídlovej verzii.

Brána je dodávaná bez rámu (bezrámový systém) a v základnej zostave je v bielej farbe. Motív panela: CLASIC – hladký panel, FINAL – panel s polovičným prelisom, ACTUAL woodgrain – panel s lamelovým vzorom. Zarážka so stredovým ovládaním pre neaktívne krídlo. Zarážky pre fixovanie krídiel v otvorenom stave. Nastaviteľné pánty vo farbe biela/strieborná/bronz.

Za príplatok môžete mať okrem iného bránu v inej farbe ako bielej, presvetľovacie okienka a automatické ovládanie.

Krídlové garážové brány HERCULES

Krídlová brána s hliníkovým rámom s prerušeným tepelným mostom. Odporúčaná pre otvory s nadpražím menej ako 120 mm, vhodná pre vyhrievané garáže. Bránu Hercules je možné dodať aj bez prahu, s použitím aktívneho tesnenia na spodnej hrane krídla. Hliníkový rám sa montuje do stavebného otvoru, čím dochádza k zníženiu jeho svetlosti. Brána sa kotví pomocou oceľovej kotviacej pracne alebo priamo cez rám. Dodávame v jednokrídlovej aj v dvojkrídlovej verzii.

Brána je v základnej zostave je v bielej farbe. Motív panela: CLASIC – hladký panel, FINAL – panel s polovičným prelisom, ACTUAL woodgrain – panel s lamelovým vzorom. Zarážky neaktívneho krídla integrované v jeho ráme. Zarážky pre fixovanie krídiel v otvorenom stave. Nastaviteľné pánty vo farbe biela/strieborná/bronz.

Za príplatok môžete mať okrem iného bránu v inej farbe ako bielej, presvetľovacie okienka a automatické ovládanie.