Smart-guard

Slovenský výrobca

Montáž a servis spoľahlivých a bezpečných brán slovenského výrobcu Lamelland.

Výroba na mieru

Všetky typy brán sú vyrábané na mieru.

Komfortné ovládanie

Brány sú ovládateľné pomocou mobilnej aplikácie

60 imitácií dreva

Široký výber dizajnových možností

Sekciové garážové brány

Sekciové garážové brány sú zložené z pozdĺžne členených sekcií, ktoré pri otvorení brány plynule zachádzajú po vodiacich koľajniciach pod strop. Majú dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Všetky brány majú integrovanú protipádovú poistku v prípade pretrhnutia pružiny.

Krídlové garážové brány

Krídlové garážové brány nevyžadujú žiadny priestor vo vnútri garáže. Pánty, v ktorých sú krídla osadené, sú nastaviteľné v horizontálnej aj vertikálnej rovine. Výplň krídel tvorí panel s hrúbkou 40 mm izolovaný polyuretánovou penou. Podmienkou použitia tohto typu brány je rovina v mieste pohybu krídiel. 

Priemyselné garážové brány

Priemyselné garážové brány sú sekciové brány spĺňajúce naviac ďalšie technické požiadavky stanovené pre priemyselne využívané brány. Sú určené pre použitie do skladov, výrobných hál a objektov, v ktorých sa v intenzívnej prevádzke vyžaduje spoľahlivý a bezpečný chod.

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú vhodné predovšetkým do priemyselných objektov. Sú priestorovo nenáročné, nezasahujú do interiéru garáže a možno ich namontovať do otvoru, pred otvor, ale aj za otvor brány. Systém rolovacích brán je rovnaký ako u klasických roliet.

Nechajte si odborníkmi poradiť s výberom brány.