Slovenský výrobca

Montáž a servis tieniacej techniky slovenského výrobcu Lamelland.

Výroba na mieru

Všetky typy tieniacej techniky sú vyrábané na mieru.

Komfortné ovládanie

Možnosť ovládania tienenia pomocou mobilnej aplikácie

Látkové tienenie

Látkové rolety, látkové rolety Deň/Noc, japonské posuvné zásteny alebo plisé sú ideálnym doplnkom pre dotvorenie atmosféry v interiéri. Montujú sa na okno alebo priamo na stenu/strop. Intenzita tienenia závisí od zvoleného typu textílie. Vybrané typy ponúkame aj s automatickým ovládaním.

Markízy

Markízy vás na terase, balkóne alebo verande spoľahlivo ochrana pred slnečným žiarením. Pevná konštrukcia dostupná vo viacerých farbách a látky s UV ochranou a odolnou povrchovou úpravou zaručia ich dlhú životnosť. Môžete ich ovládať komfortne cez mobilnú aplikáciu.

Pergoly

Pergoly dodávame buď ako samostatné hliníkové konštrukcie alebo spolu s tieniacim systémom. V ponuke máme pergoly s látkovým tienením alebo lamelovým tienením. Na hotové pergoly alebo prístrešky dodávame samostatné tieniace systémy.

Rolety

Rolety montujeme do novostavieb, ale aj do hotových stavieb. Vďaka veľkému výberu odtieňov zladíme rolety s každou fasádou. Rolety je možné napojiť na inteligentný systém ovládania. Vysoký štandard kvality roliet je samozrejmosťou.

Slnolamy

Slnolamy sú jednoduché konštrukcie s lamelami rôznych tvarov, veľkostí a hustoty. Ich jednoduchosť a variabilita umožňuje ich použitie na rôznych objektoch.

Žalúzie

Či už ide o horizontálne alebo vertikálne, vonkajšie alebo vnútorné žalúzie, kvalita ich spracovania je vždy prvoradá.

Nechajte si  poradiť s výberom vhodnej tieniacej techniky.