Smart-guard

Pergoly umožňujú využívať pohodlie záhrady či terasy aj v horúcich letných dňoch alebo v dňoch, keď počasie sedeniu veľmi nepraje. Dodávame ich ako samostatné hliníkové konštrukcie alebo spolu s tieniacim systémom. Na hotové drevené pergoly a prístrešky dodávame samostatné tieniace systémy.

Pergoly s textilným tienením

Pergoly s textilným tienením umožňujú rozmanité konštrukčné aj farebné prevedenie. Ako tieniaci materiál sa používa PVC tkanina, montujú sa na pevnú konštrukciu drevenej alebo hliníkovej pergoly. V prípade, že už tienenie nie je potrebné, látka sa dá jednoducho stiahnuť.

Pergoly s lamelovým tienením

Pergoly s lamelovým tienením  fungujú na princípe naklápateľných hliníkových lamiel, ukotvených v pevnej konštrukcii. Zmenou polohy lamiel regulujete prestup svetla. Tieto pergoly sa označujú aj ako bioklimatické, kvôli prevetrávaniu priestoru pod pergolou. Pred dažďom vás ochráni úplné zatvorenie lamiel.

Pergolové konštrukcie

Pergolová konštrukcia Panoramica je variabilný hliníkový systém pre zhotovenie nosných konštrukcií pergol a prístreškov, s dlhou životnosťou bez potreby údržby. Zostava sa navrhuje a montuje podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Môžeme ju postaviť samostatne v priestore alebo ukotviť zadnou časťou v stene budovy.