Smart-guard

Všetko z jedného miesta

Od alarmu cez svetlá až po vykurovanie. Všetky funkcie domácnosti, ktoré sme kedysi ovládali ručne, sa stávajú súčasťou inteligentnej domácnosti.

Pustite to z hlavy

Nemusíte myslieť na to, kedy zapnúť kúrenie, ako ušetriť na spotrebe, kedy treba vyvetrať, ako nastaviť žalúzie alebo či niekto zvonil pri dverách. O všetko sa postará šikovný dom.

V príjemnej atmosfére

Nechajte váš dom meniť intenzitu a farbu osvetlenia podľa potreby, nechajte sa prebúdzať obľúbenou skladbou alebo si nastavte vlastnú melódiu zvončeka.

Inteligentná správa spotreby

Inteligentný dom šliapne na brzdu výdajom za energie a vy máte tak o starosti menej. Svetlá, spotrebiče, tienenie a všetko ostatné funguje ako dokonale zladený orchester. Neefektívnemu plytvaniu je koniec.

Inteligentné osvetlenie

Svetlá dnes nemusíte len vypínať a zapínať. Môžete meniť intenzitu, farby a rôzne zdroje podľa aktuálnej potreby. S Loxone je to rýchle a jednoduché. Väčšinu práce za vás urobí Autopilot.

Inteligentné multimédiá a multiroom audio

S pomocou hudby ľahko zmeníte atmosféru. Nechajte sa prebudiť obľúbenou skladbou, počúvajte upokojujúce tóny vo vani, nastavte si vlastnú melódiu zvončeka. To a mnoho viac vám umožní multiroom audio v Loxone.

Tieniaca technika

Ráno vás prebudí slnečnými lúčmi. Cez deň nakláňa žalúzie, aby vás neoslňovalo slnko. Solárnu energiu využije na vykurovanie alebo naopak zabráni prehriatiu. Po zotmení zaistí súkromie.

Kúrenie a klimatizácia

V každej miestnosti môžete mať v rôzny čas rôznu teplotu podľa vašich preferencií. Nemusíte myslieť na intenzitu, načasovanie ani na otvorené okná. O všetko sa postará šikovný dom.

Inteligentná ventilácia a rekuperácia

Vzduch síce nie je vidieť, ale stále nás obklopuje a potrebujeme ho k životu. Taktiež pre našu domácnosť hrá dôležitú rolu. Napríklad, aby sa zabránilo rastu pliesní a ochránili sme tak stavebný materiál pred poškodením.

Zabezpečenie domova

Inteligentná domácnosť dáva na vás i váš majetok neustále pozor. Vďaka prepojeniu všetkých zariadení môže okamžite reagovať: spustiť poplach, zavolať vám, vypnúť vodu či spotrebiče.

Inteligentný prístupový systém

Na to, že prišla návštěva, vás upozorní ľubovoľná melódia z reproduktorov a notifikácia na telefóne. Dozviete se teda o nej, aj keď nebudete doma. Odkiaľkoľvek na svete s ňou môžete hovoriť, vidieť ju na videu a dokonca jej aj otvoriť dvere. Nie len to vám ponúkne inteligentný prístupový systém.

Vychutnajte si výhody inteligentnej domácnosti.