Látkové tienenie môže byť ideálnym doplnkom pre atmosféru v interiéri. Na výber ponúkame okrem klasických látkových roliet aj látkové rolety Deň/Noc, japonské posuvné zásteny a plisé. S rôznym látkovým tienením dosiahnete rôznu atmosféru v interiéri a rôzny stupeň zatienenia. Dodajte vášmu interiéru nádych originality s vhodne zvoleným látkovým tienením.

Látkové rolety

Z bohatej ponuky interiérových látkových roliet si u nás vyberie každý. Ovládanie roletiek je buď pomocu samoaretačnej pružiny alebo retiazkou. Obidva systémy umožňujú nastaviť látku v ľubovoľnej výške.

Látkové rolety Deň/Noc

Látkové rolety DEŇ/NOC umožňujú vzájomné nastavenie priehľadných a nepriehľadných pruhov látky, čím si regulujete mieru zatienenia. Široká ponuka látok umožňuje doladenie rolety k interiéru.

Japonské posuvné zásteny

Minimalistické línie sú pre japonské posuvné zásteny charakteristické. Rozhodnúť sa môžete pre viac užších látkových panelov, alebo menej väčších plôch. Zástena sa montuje uchytením koľajnice do stropu.

Plisé

Látková roleta plisé je naskladaná látka, ktorá sa výborne prispôsobí každému tvaru. Je preto vhodná aj do atypických okien. Plisé je možné umiestniť aj na stropné a strešné okná. Vyrába sa vo variantoch s ovládaním na šnúrku alebo pomocou držadla. Vybrané typy plisé dodávame aj s motorickým ovládaním.