Smart-guard

Či už ide o horizontálne alebo vertikálne, vonkajšie alebo vnútorné žalúzie, kvalita ich spracovania je vždy prvoradá. Zvoľte si typ žalúzie, ktorý najviac vyhovuje vašim požiadavkám.

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Pomocou vonkajších hliníkových žalúzií zachytíte slnečné lúče ešte pred ich dopadom na okennú tabuľu, čím v interiéri udržíte príjemný chládok. Množstvo svetla regulujete naklápaním lamiel. Kvalitné materiály použité pri výrobe zaručujú odolnosť hliníkových žalúzií aj počas zlého počasia. Ovládanie žalúzií je možné kľukou alebo elektromotorom.

Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie sú najpopulárnejším typom žalúzií. Jednoducho sa inštalujú, komfortne ovládajú. Inštalácia je možná na plastové, drevené aj hliníkové okenné profily. Nenápadný vzhľad sa postará o širokú použiteľnosť. Tento typ žalúzie sa ovláda retiazkou – jednou retiazkou ovládate vyťahovanie aj naklápanie lamiel.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú vhodné do spoločenských a reprezentačných priestorov, no vďaka širokej palete farebného vyhotovenia nájdu svoje široké využitie aj v domácnostiach. Ovládanie je jednoduché a komfortné pomocou retiazky.

Drevené žalúzie

Drevené žalúzie sú skvelou voľbou pre tých náročných zákazníkov, ktorí v interiéri preferujú prírodné materiály. Sú elegantným a luxusným spôsobom zatienenia.