Smart-guard

Loxone Smart Home

Od alarmu cez svetlá až po vykurovanie. Všetky funkcie domácnosti ktoré sme kedysi ovládali ručne sa stávajú súčasťou inteligentnej domácnosti.

Inteligentná správa spotreby

hospodařte s energiemi efektivně

Inteligentný dom šliapne na brzdu výdajom za energie a vy máte tak o starosti menej. Svetlá, spotrebiče, tienenie a všetko ostatné funguje ako dokonale zladený orchester. Neefektívnemu plytvaniu je koniec.

Inteligentné osvetlenie

 

 

Svetlá dnes nemusíte len vypínať a zapínať. Môžete meniť intenzitu, farby a rôzne zdroje podľa aktuálnej potreby. S Loxone je to rýchle a jednoduché. Väčšinu práce za vás urobí Autopilot.

Inteligentné multimédiá a multiroom audio

Koláž: Zážitky s multiroom audio, využití Loxone Music Serveru a příslušenství

Hudba dokáže znižovať hladinu stresu a pomáha nám cítiť sa príjemnejšie. S jej pomocou ľahko zmeníte atmosféru. A pritom neruší vašu pozornosť ako napríklad televízia. Nechajte sa prebudiť obľúbenou skladbou, posloúchajte ukľudňujúce tóny vo vani, nastavte si vlastnú melódiu zvončeka. To a mnoho viac vám umožní multiroom audio v Loxone.

Tieniaca technika

 

 

 

 

 

Ráno vás prebudí slnečnými lúčmi. Cez deň nakláňa žalúzie, aby vás neoslňovalo slnko. Solárnu energiu využije na vykurovanie alebo naopak zabráni prehriatiu. Po zotmení zaistí súkromie.

Kúrenie a klimatizácia

 

 

 

 

 

 

V každej miestnosti môžete mať v rôzny čas rôznu teplotu podľa vašich preferencií. Nemusíte myslieť na intenzitu, načasovanie ani na otvorené okná. O všetko sa postará šikovný dom.

Inteligentná ventilácia a rekuperácia

ikona větrák

Nieje síce vidieť, ale stále nás obklopuje a potrebujeme ho k životu. Taktiež pre našu domácnosť hraje dôležitú rolu. Napríklad, aby sa zabránilo rastu pliesní a ochránili sme tak stavebný materiál pred poškodením.

Zabezpečenie domova

 

 

 

Inteligentná domácnosť dáva na vás i váš majetok neustále pozor. Vďaka prepojeniu všetkých zariadení môže okamžite reagovať: spustiť poplach, zavolať vám, vypnúť vodu či spotrebiče.

 

Univerzálne, intuitívne a bezpečné: Inteligentný prístupový systém Loxone

Na to, že prišla návštěva, vás upozorní ľubovoľná melódia z reproduktorov a notifikácia na telefóne. Dozviete se teda o nej, aj keď nebudete doma. Odkiaľkoľvek na svete s ňou môžete hovoriť, vidieť ju na videu a dokonca jej aj otvoriť dvere. Nie len to vám ponúkne inteligentný prístupový systém.

Viac informácií nájdete na: https://www.loxone.com/cscz/